Про ChildrenArts

Ця ініціатива — спроба додати у життя маленьких діточок, які постраждали від війни та були вимушені покинути свої домівки, позитиву, спокою та можливості займатися творчою справою. 

У незрозумілих обставинах, в яких зараз опинились тисячі дітей України, дуже важливо, щоб вони мали зрозуміле і захоплююче заняття, приміром, гарну книжку, або веселу розмальовку. 

Ми створюємо, друкуємо і безкоштовно розповсюджуємо книжки-розмальовки з різноманітними цікавими завданнями.

Проєкт ChildrenArts охоплює як Запоріжжя, так і інші міста України, і завжди відкритий до співпраці з іншими країнами, де перебувають наші громадяни.


Якщо Ви працюєте в центрі розміщення біженців або у транзитному центрі реєстрації біженців, в дитячому будинку, дитячій бібліотеці, у спеціальному закладі, який опікується дітьми, і Вам потрібні книжки та/або набори для творчості (олівці, воскова крейда, фломастери) — звертайтесь, ми будемо намагатись задовольнити кожний запит.

Якщо Ви хочете допомогти ChildrenArts — є безліч варіантів:

 

Ви можете завантажувати PDF-макети та вільно роздруковувати на принтері будь-які з наших книжок самостійно. Зверніть увагу, що серед книжок присутня і «Розмальовка-антистрес для дорослих». Копії макетів також доступні на сайті, в групі Telegram, та на Facebook.

Всі макети повністю готові до друку у типографії. Ви можете вільно тиражувати і розповсюджувати книжки самостійно. Але, будь ласка, якщо маєте можливість, повідомляйте нас про такі заходи, нам буде дуже приємно знати про Вашу ініціативу, а з іншого боку, ми зможемо об'єднати наші зусилля і допомогати одне одному.