Дорогі друзі проекту ChildrenArts!

Приміть мою щиру подяку за вашу неймовірну підтримку!

Це завдяки саме Вам 35000 дітей, які опинились в надзвичайних обставинах, отримали книжки-розмальовки і набори для малювання, і хоч на якийсь час змогли відволіктися від війни, від своїх вимушених мандрів і поринути в творчій процес.

Насамперед, мій низький уклін всім небайдужим людям, які пожертвували свої власні кошти і продовжують це робити. Вас дуже багато, і згодом стає все більше. Але ми пам’ятаємо кожного, ви бачите ці імена у наших звітах. Без вас ми не мали б змоги друкувати книжки і закупляти олівці, фломастери і воскову крейду.

Особлива моя подяка нашій творчій групі, художникам і авторам, які створюють прекрасні цікаві розмальовки: Людмилі Харламовій, Юлії Кашаповій, Світлані Гололоб, Світлані Липовій, а також Максиму Верещаку, Марії Кузнецовій, Олексію Олейнику, Юрію Гриценко, Марії Грін, Ігорю Князєву, Тетяні Таран, Олегу Єфремову, Данилі Люберанському, Дар’ї Глушко які допомагають з оформленням книжок і наповненням сайту.

Я безмежно вдячний волонтерам, які допомагають з розповсюдженням книжок, незважаючи на те, що й самі знаходяться в непростих умовах: Альоні Максюті, Сашку та Катерині Лиско, Олені Симоненко, Ірині Носачовій

Щиро дякую типографії «Арт-прес», видавництву «Орбіта-ЮГ», фірмі «Світок», які надають нам знижки в цей складний час, і таким чином допомагають ефективніше витрачати ресурси.

Дякую всім партнерам, які роздають наші розмальовки з гуманітарною допомогою, організовують дитячі групи та проводять заняття з дітьми по всій Україні.

Окрема моя подяка тим, хто допомагає канцтоварами. Діти дуже радіють, коли отримують і розмальовку і набор олівців чи воскової крейди, якими можна відразу малювати, не відкладаючи на потім, іноді просто неба, влаштовуючись посеред вулиці на асфальті, поки батьки стоять у черзі за гуманітарною допомогою.

Дякую також тим, хто підбадьорює, підказує, дає корисні поради, хто знаходить час написати відгук, і тим, хто допомагає, розповсюджуючи інформацію про нас.

Тільки разом нам вдається робити корисну і добру справу.

Дякую… Дякую…Дякую…


Засновник ChildrenArts,
Павло Сікорський