Проєкт «Діти для дітей»

Група ChildrenArts розпочинає новий проєкт під назвою «Діти для дітей» (Children4kids).

Основна мета проєкту – незмінна: створення безкоштовних книжок-розфарбовок з цікавими та веселими завданнями, які б відволікали дітлахів від суворої реальності та привносили в їхні життя крихту радості, веселощів і творчості.

Але є одна відмінність.

Створюючи книжки, наша команда отримує величезне задоволення від роботи, яку ми вважаємо корисною. Завдяки нашому проєкту, авторський колектив також має можливість трошки відволікатись від жахливих подій сьогодення і концентруватись на творчих процесах. І одного дня виникла ідея поділитись цим з іншими: адже можна залучити до процесу підготовки книжок старших творчих дітей, які вміють добре малювати і складати вірші або коротенькі цікаві тексти!

Ми поспілкувались зі знайомими фахівцями і зрозуміли, що ідея навіть краще, ніж здавалося з першого погляду!

Тому ми вирішили організувати конкурс серед дітей, відібрати кращі роботи за допомогою журі, і надрукувати серію невеличких книжок, традиційно – безкоштовних для кінцевого одержувача. Звичайно, у вихідних даних ми обов’язково зазначимо кожного з авторів відібраних робіт, і надішлемо всім по декілька авторських примірників. Тож, взявши участь у конкурсі, майбутній художник чи поет отримає шанс потримати в руках реальну надруковану книжку, зі своїм прізвищем на обкладинці у якості автора. Нам здається, що така можливість надихне дітей на творчість, а отриманий результат додасть юним митцям-початківцям впевненості у власних можливостях.


Умови конкурса

На конкурс приймаються наступні роботи:

Ілюстрації можна надсилати у вигляді сканованого зображення, якісної фотографії малюнка на папері (робіть фото при яскравому освітленні, тримайте телефон або фотокамеру якомога горизонтальніше, аби уникнути спотворення геометрії), або в іншому електронному вигляді (jpg, png, tiff, psd, ai, eps). На розгляд приймаються малюнки будь-якого розміру, рекомендовані розміри – портретний A4 (210×297мм) та альбомний A3 (420×297мм). Тексти надсилайте у вигляді «звичайного тексту», без форматування.

Ми пропонуємо такі теми для майбутніх книжок:

  • природа України: краєвиди, рослини
  • тварини України: свійські та дикі тварини
  • екзотичні, казкові та фантастичні тварини
  • сім'я, дім, побут, домашні улюбленці
  • друзі, ігри, розваги, спільні справи
  • хобі, творчість, дозвілля
  • подорожі Україною та світом, транспорт, відпочинок
  • робота, професії
  • українські народні казки

Але ви можете запропонувати свою тему, можливо, ми додамо її до переліку.

Книжки будуть призначені для дітей від 3-4 до 12-14 років, тож завдання можуть бути досить різноманітними по складності, на розсуд конкурсанта.

Якщо завдання одночасно з розвагою сприяє розвитку додаткових навичок: логічного мислення, знання мови, математики, природи – це великий додатковий плюс.

Також дуже гарно, якщо завдання або ілюстрація буде популяризувати дбайливе і шанобливе ставлення до сім'ї, рідних, друзів та навколишнього світу.

Кількість робіт одного автора не обмежується.


Ласкаво просимо долучатись до нашого проекту творчу молодь шкільного віку, а також фахівців, які працюють з такою молоддю – вчителів художніх шкіл, керівників літературних клубів!


Свої роботи можна надсилати на адресу children4kids@childrenarts.com.ua